Tuğmanoğulları | Cam Balkon İzmir | 0 232 277 52 04 | Ferforje İzmir | Pvc Pencere İzmir | Motorlu Panjur İzmir | Sineklik İzmir

Evlerimizi dekorasyon ve tadilatnı yapmadan önce evde yaşayanların dafikrini alıp tadilat dekorasyon planı hazırlamanızı öneririz. Daha sonra istekler çerçevesinde bir tadilat planı  oluşturulur. Tadilat ve dekorasyonu talep edilen banyo, yatak odası, mutfak, ve evin diğer kısımları için öncelik planı oluşturulur. Öncelikler belirlendikten sonra ev ttadilatı yapacak firma ile temasa geçilir. Ev tadilat ve istekleri belirtilir firmanın görüşü alınır. Farklı evlerden alınan projeler sizin evinize uygun olmayabilir. Proje tamamen sizin evinize uygun olmalıdır. Bütçe ve isteğinize göre bir tadilat planı oluşturulur.

Ev Tadilatı Nee Kadar Zamanda Sonlanır?

Planında yer alan işlerde kullanılacak malzemlerin örneğin özel mobilyalar, dolaplar, banyo vitrifiye gibi ürünler üretim zamanlarına göre evde o anda oturulup oturulmamasına göre de değişiklik gösterir. Örnek olarak 120 m2 3 oda 1 salon evi için anahtar teslim tadilat süresi 20-30 gündür. Eğer o ev boş değil evde oturulma devam ediyorsa 30-40 gün zaman alabilir.

EV TADİLATI YAPILMA ŞEKLİ

Ev dekorasyon işi yapılması işinin tamamı düşünülerek eğer ortma uygun ise  işinin evin bütününe uygulanmalıdır. Bir bütün anahtar teslim tadilat işi önceliklere ve bir plana göre yapılmalıdır. Zaman planı içerisinde de işler tamamlanmalıdır.

Forbes Decor İzmir Tadilat işlerinizde profesyonel bir ekiple anahtar teslim iş yapmaktadır. Diğer hizmetler için bakınız http://forbesdecor.com/